Pridruži se nam in se neizmerno zabavaj !

KazaloKazalo  PortalPortal  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  CalendarCalendar  

Share | 

prijavnica.

Go down 
AvtorSporočilo
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: prijavnica.   Pet Mar 09, 2012 6:20 am

Si se že registriral/a registrirala ?
Sedaj se pa še prijavi potem pa lahko začneš s pisanjem na forumu!

Koda:
[center][size=20][color=teal][b]♥[/color]IME LIKA[color=teal]PRIIMEK LIKA[/color][/b][/size]
[IMG]LINK SLIKE LIKA 'PRILEPI' TUKAJ[/IMG]

[size=10][b][color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color] [color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color][/size][/b]
[font=georgia][size=14][i][b][color=teal]motto ali citat tvojega lika!!![/i][/b][/color][/font][/size]
[b][size=10]WE ARE INFINITE.[/B][/size]
[size=10][b][color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color] [color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color] - [color=teal]-[/color][/size][/b]
[size=10]Hello world! My name is [b]ime & priimek tvojega lika[/b]. My friends are sometimes calling me [b]vzdevek tvojega lika.[/b]I'm not just some sexy [b]spol lika -moški/ženski[/b] I'm also [b]rasa tvojega lika[/b].Now I'm telling you something more about my [b]nekaj o tvoji družini ali preteklosti.[/b]
If you didn't know I'm [b]status lika[/b].Oh gosh,I simply forgot I'm [b]starost tvojega lika[/b].As you know I'm new here,originally I'm coming from [b]kraj kjer je tvoj lik živel/živi[/b]and in my free time I like to [b]kaj tvoj lik počne v prostem času.[/b]This is something about me & this is how I'll stay. If you want to know more simply ask me.[/size][/center]
Nazaj na vrh Go down

prijavnica.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1